Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: Łódzki Ośrodek Wypoczynkowy

ul. Wiosłowa 5, Gdańsk


Cena za osobę: 25 zł - 33 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Serdecznie Państwa zapraszamy do Świbna - malowniczej dzielnicy Gdańska, dzielnicy o charakterze miejscowości wypoczynkowo - letniskowej położonej na Wyspie Sobieszewskiej 20 km. od Gdańska. Szerokie, piaszczyste plaże, sosnowy las pachnący żywicą oraz okoliczne rzeki, które są wspaniałym miejscem do żeglowania i wędkowania to główne atuty Świbna. Do tego dochodzi również kąpiel w ciepłych wodach Zatoki Gdańskiej. Stosunkowo płytkie przybrzeżne wody nadają się idealnie do pływania oraz zabaw nawet z bardzo małymi dziećmi. Atrakcyjna i spokojna okolica jest wspaniałym miejscem na letni wypoczynek. Malownicza położona plaża, wydmy oraz las tworzą niepowtarzalny urok tego miejsca. Osoby uciekające od gwaru i zgiełku miejskiego znajdą tu ciszę i spokój. Różnorodność ukształtowania terenu, piękna przyroda, korzystny mikroklimat i to w niedalekiej odległości od Trójmiasta, Malborka i Zalewu Wiślanego powoduje, że warto tu przyjechać na wypoczynek. Aby się o tym przekonać serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka.

W miesiącach maju, czerwcu i we wrześniu serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne, zielone szkoły do skorzystania ze specjalnej oferty przedsezonowej.

Zachęcamy studentów szkół wyższych oraz uczniów szkół plastycznych do przyjeżdżania na warsztaty szkolne i fotograficzne.

Na terenie obiektu o powierzchni ok. 11 tysięcy m2 znajduje się 35 domków kempingowych jedno i dwu pokojowych z pełnym zapleczem kuchennym. Domki przeznaczone są dla 2 do 8 osób.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence