Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: JustHostel

ul. Zawodzie 20, Gdańsk

tel.: 58 351 19 73


Cena za osobę: 35 zł - 50 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Just Hostel jest nowo powstałym obiektem, oferującym noclegi blisko centrum Gdańska na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ceny od 35 zł za noc!

Just Hostel mieści się w dużym domu, w dzielnicy domków jednorodzinnych. W ogrodzie możliwość rozbicia namiotów, urządzenia grilla lub ogniska. Hostel oferuje świeżo wykończone pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Dla grup również pokój 10-osobowy.

Pokoje mają standard zbliżony do hotelowego. Są wyposażone w nowe meble. Na korytarzach znajdują się 4 nowoczesne, niedawno wykończane łazienki. Jest możliwość skorzystania z kuchni i pralni i bezpłatnego parkowania samochodu.

Just Hostel położony jest w bardzo korzystnej lokalizacji - w odległości 10 minut jazdy samochodem od dworca Gdańsk Główny i 10 minut jazdy od plaży na Stogach. Z Hostelu można w ciągu 20 minut dojść piechotą do głównych atrakcji Starego Miasta, takich jak Długi Targ, Żuraw, Zielona Brama, Dwór Artusa, czy słynna Fontanna Neptuna. W Centrum czekają także galerie handlowe, kina, rozliczne kluby, puby i restauracje. To doskonały pomysł na niedrogi wyjazd do Trójmiasta z rodziną lub znajomymi! Serdecznie zapraszamy!


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence