Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: Apartament

ul. Aldony 2a/12, Gdańsk


Cena za osobę: 75 zł - 150 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Piękny, świeżo oddany do użytku apartament w zabytkowej dzielnicy Gdańska - Wrzeszczu. Apartament znajduje się na I piętrze, w kamienicy po kapitalnym remoncie.

Lokalizacja bardzo atrakcyjna - praktycznie jesteśmy w centrum Wrzeszcza, a to daje bardzo szerokie możliwości: na zakupy do centrum Galeria Bałtycka i Manhattan 10 min, stacja PKP i SKM 5 min a stąd do Gdańska Głównego 10 min, Sopotu - 10 min, do Gdyni 20 min. Plaża Brzeźno 10 min tramwajem, kąpielisko Jelitkowo 15 min. W pobliżu także liczne banki, apteka, sklepy,siłownia, solarium, zakłady fryzjerskie.

Na wyposażeniu znajduje się wszystko co jest niezbędne podczas kilkudniowego pobytu - 2 dwuosobowe łóżka z wysokiej jakości pościelą, ręczniki kąpielowe, szafki nocne, szafa dwudrzwiowa, lodówko-zamrażarka, elektryczna płyta kuchenna, pochłaniacz, zastawa stołowa na 6 osób, naczynia, tv, zestaw kina domowego z USB - możliwość słuchania muzyki lub oglądania filmów z odtwarzacz MP3 lub pamięci przenośnej:)) na upały - bardzo wydajny wentylator stacjonarny sterowany pilotem, brama wjazdowa również na pilota.

Dla naszych Gości atrakcyjna oferta turystyczna (z dużymi zniżkami) - więcej szczegółów na naszej stronie w zakładce Super atrakcje oraz Linki - tu ciekawa oferta wypoczynku, jednak bez zniżek :)


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence