Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: Apartament Serce Starówki

ul. Powroźnicza , Gdańsk


Cena za osobę: 260 zł - 340 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Apartament Gdańsk-Starówka ul. Powroźnicza - róg Długiego Targu.

Apartament znajduje się w samym sercu Starego Miasta w kamienicy bezpośrednio sąsiadującej z Zieloną Bramą. Zielona Brama jest siedzibą Muzeum Narodowego i Biura Prezydenta Lecha Wałęsy. Z okien apartamentu widać rzekę Motławę i Wyspę Spichrzów. Dwa kroki od mieszkania znajdują się liczne, kawiarenki, puby, restauracje.

Wzdłuż nabrzeża znajduje się przystań jachtowa. Długi Targ, fontanna Neptuna, Ratusz, Kościół Mariacki, Dwór Artusa, bursztynowe uliczki - najurokliwsze zakątki Starówki Gdańskiej na wyciągnięcie ręki.

Doskonała komunikacja: 15 minut pieszo do dworca kolejowego, 7-10 minut pieszo do przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Dojazd z lotniska autobusem (ok. 40 min) lub taksówką. Parking strzeżony 5 minut pieszo. W przypadku wjazdu samochodem na Starówkę należy wykupić specjalne zezwolenie (15 zł za dobę).

Apartament 4-osobowy o powierzchni 45 m2, składa się z dwóch samodzielnych pokoi (sypialnia i salon), kuchni, łazienki i przedpokoju. Pełne wyposażenie kuchni, wygoda, wysoki standard. Zapraszamy.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence