Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: Kwatery Koga

ul. Sokola 22, 80-654 Gdańsk

tel.: 58 302 03 12


Cena za osobę: 30 zł - 50 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w Domu Gościnnym Koga w Gdańsku-Stogach. Wystarczy kilka dni urlopu, aby poprawić sobie humor i nastrój.

Nasz Dom Gościnny stanowi idealną alternatywę dla pobytu w hotelu lub domu wczasowym, zapewniając prywatność i możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.

Można zabrać ze sobą rowery i korzystać z sieci ścieżek rowerowych, których bardzo dużo jest w Gdańsku.

Pokoje dla wczasowiczów znajdują się w domu jednorodzinnym położonym na dużej, ogrodzonej działce.

Wnętrza są nowe, pokoje duże, wygodnie urządzone, z TV. W każdym pokoju są dwa lub trzy oddzielne duże spania a więc może tu mieszkać kilkuosobowa rodzina. Do wyłącznej dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia.

Samochody parkują na posesji bez dodatkowych opłat.

Pragniemy zachować kameralny nastrój, dlatego oferujemy tylko sześć pokoi. Nasi goście otrzymują klucze do domu i pokoju, co daje im pełną niezależność.

Nie serwujemy posiłków lecz dla gości udostępniona jest kuchnia, w której posiłki można przygotować samodzielnie. W kuchni znajdują się naczynia, kuchenka gazowa oraz duża lodówka. Goście otrzymują też szafki do przechowywania własnych wiktuałów.

Niezależnie od tego w pobliżu jest bar, który przygotowuje domowe posiłki a obok niego jest wspaniały sklep rybny. Ryby są tam, jak twierdzą nasi goście, naprawdę bardzo smaczne i to za rozsądną cenę. W pobliżu jest cała sieć sklepów, piekarnie, Supersam Zatoka, Biedronka, Rossmann, itp.

Dom położony jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańska zwanej Stogi. Dzielnica Stogi połączona jest z centrum Gdańska (tj. Dworzec PKP, PKS, Starówka) komunikacją miejską (tramwaje nr 13, 8 i autobus 111).

Można poruszać się też po ścieżkach rowerowych.

Nasz Dom znajduje się w dzielnicy domków jednorodzinnych, na skraju lasu, który ciągnie się wzdłuż plaży. Jest tu cicho i spokojnie, świetnie można się wyspać.

Do morza idzie się około 15 min. przez las. Można też dojechać do samej plaży tramwajem (odległość 1 przystanku, około 2 min jazdy). Przy głównym wejściu na plażę jest duży parking dla samochodów.

Właśnie bliskość centrum Gdańska, szeroka piaszczysta plaża oraz specyficzna atmosfera panująca na Stogach czynią z tej miejscowości coraz modniejsze miejsce letniego wypoczynku.

Doskonała infrastruktura, bardzo dobre położenie, piękna piaszczysta plaża przyciągają tutaj co roku rzesze turystów.

Stogi otrzymały najwyższą liczbę gwiazdek (pięć) w rankingu tygodnika "Polityka" na najlepsze polskie kąpieliska. Przy ocenie brano pod uwagę czystość i bezpieczeństwo panujące na kąpielisku, a także sprawdzano walory przyrodnicze miejscowości, bazę noclegową i gastronomiczną, infrastrukturę rekreacyjną, zabytki oraz ofertę rozrywkową. Od wieków obszar ten uznawany był za najatrakcyjniejszy teren wypoczynkowy Gdańska.

Unijni eksperci oceniają, że kąpielisko w Stogach stoi na najwyższym poziomie - w jednym rzędzie z kąpieliskami we Francji czy w Hiszpanii pod względem czystości wody.

Obecnie wybudowano nowe obiekty na plaży. Można już korzystać z nowoczesnych toalet z natryskami. Dla ratowników wybudowano specjalny kompleks.

Las i położone w nim jezioro tworzą wyśmienite warunki do długich spacerów. Jezioro, Wisła i jej rozlewiska stanowią też doskonałe warunki dla wędkarzy.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence