Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdynia: Pokoje u Gabrysi

ul. Kopernika 100, 81-000 Gdynia


Cena za osobę: 40 zł - 300 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Wiele podróżowałem po świecie, ale tak pięknego zakątka, takiego połączenia morza, lasów i wzgórz nie widziałem nigdzie. Tu czuję się spokojny i szczęśliwy - napisał Żeromski, który mieszkał Gdyni Orłowie.

Proponujemy Państwu tanie pokoje gościnne blisko morza w naszym rodzinnym domu z niezależnym wejściem dla Gości który jest położony malowniczo nad samym rezerwatem przyrody w Gdyni-Redłowie a wraz z nimi miłą i domową atmosferę. Do Państwa dyspozycji oddajemy noclegi 2-4 osobowe z balkonem z widokiem na park i aneksem kuchennym wyposażoną w lodówkę, sztućce oraz naczynia. Dom usytuowany jest w centrum Trójmiasta Gdynia-Redłowo. Stąd do centrum jedzie się 5 minut. Do morza i plaż wystarczy zjechać lub zejść spacerkiem przez rezerwat przyrody terenem górzystym. Cena od 40 zł do 60 zł [osobodoba]. Zniżki dla dzieci do lat 7 nawet, do 50% Jeżeli zamierzają Państwo spędzić u nas dłuższy okres - ceny do negocjacji. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny, parking. Istnieje także możliwość garażowania samochodu Możliwość wynajmu na dłużej Przyjmujemy gości cały rok,również osoby przebywające w delegacji. Miła rodzinna atmosfera. Serdecznie zapraszamy Osoby zainteresowane oferta prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy przez cały rok i życzymy dobrego urlopu i wypoczynku.

Dzielnica, na której mieszczą się nasze pokoje gościnne jest otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, bogatym w leśne ścieżki spacerowe i rowerowe z Gdyni aż do Gdańska przez Sopot. Sąsiedztwo lasu zapewnia naszym gościom możliwość relaksu wśród zieleni, czyste i bogate w jod powietrze kojące oko widoki. W mieście w Konkordii można się tanio i smacznie posilić.

Mieszkanie 60 m2 + dwa balkony po 7 m2 w tym jeden z widokiem na park, drugi od strony południowe Cena 1500zł + opłaty/mc Internet dla posiadaczy łącza Wi-Fi. Dom 300 m2 budowany z cegły w 2003, atrakcyjnie położony przy parku krajobrazowym na Płycie Redłowskiej w ślepej cichej uliczce domków jednorodzinnych. 3 Kondygnacje każda po 60 m2 z wc i prysznicem może być na 3 rodziny, garaż na 3 pojazdy. 5 Balkonów po 7 m2, z czego 3 z widokiem na rezerwat przyrody, 2 od strony południowej - słoneczne. Również możliwość sprzedaży domu.

Tanie pokoje blisko morza i centrum w Gdyni Redłowie dzielnica cicha spokojna, 20 m. park krajobrazowy. Noclegi 2, 3, 4 osobowe z możliwością dostawki w domku dwu rodzinny lub całe Mieszkanie 60 m2 + dwa balkony po 7 m2 w tym jeden z widokiem na park, drugi od strony południowe. Spokojna dzielnica 10 minut autobusem do centrum 2 km. 10 min do morza górko (80 m.w.) Świetna lokalizacja, miła Rodzinna atmosfera. Serdecznie zapraszamy i zyczymy dobrego urlopu oraz niezapomnianych tanich wrażeń w trójmieście i okolicy.

Niezapomnianych wrażeń z głębi mórz i oceanów dostarczy Akwarium Gdyńskie, natomiast piękną panoramę portu oraz Gdyni podziwiać można ze szczytu punktu widokowego - Kamiennej Góry. Pasjonatów militariów na pewno zainteresuje plenerowa ekspozycja broni w Muzeum Marynarki Wojennej a miłośników historii powinny zachęcić do zwiedzenia domek Stefana Żeromskiego Sporo atrakcji takich jak: bulwar nadmorski wycieczka tramwajem wodnym na Hel, 10 minut - molo w Orłowie, 5 km molo w Sopocie. W sezonie letnim zdecydowaną atrakcją Gdyni jest Scena Letnia Teatru Miejskiego na plaży oraz Open'er Festival natomiast już po wakacjach Teatr Muzyczny posiadający w swym repertuarze wiele głośnych tytułów. Nasze miasto jest oczywiście również wspaniałym miejscem do robienia zakupów. Ciekawą atrakcją w okolicy jest Dom do góry nogami 70 km od Gdyni.

Śródmieście kusi swoimi luksusowymi sklepami przy ulicy Świętojańskiej i Staromiejskiej. Gdynia szczyci się imponującą ilością terenów zielonych oraz wysokim nasłonecznieniem, łagodnym wilgotnym klimatem i regularnymi wiatrami. Jest młodym, prężnie rozwijającym się miastem portowym atrakcyjnie łączącym funkcje handlowe, turystyczne i rozrywkowe. Gdynia została założona jako polski port w 1926 r. To jedyne takie miasto w Polsce, i jedno z niewielu w Europie.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence