Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdynia: Wczasy

ul. Wincentego Pola , Gdynia


Cena za osobę: 80 zł - 120 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Położenie obiektu: w Śródmieściu tuż przy gdyńskim Bulwarze Nadmorskim, obok Domu Marynarza i w rejonie hotelu Nadmorski i kortów tenisowych. Zejście do Bulwaru 100 kroków... Do obydwu plaż idziecie spacerkiem Bulwarem Nadmorskim 5 (plaża Polanka Redłowska) lub 10 minut (plaża miejska). Do samego centrum (ul Świętojańska, Urząd Miasta) to 10 minut spacerkiem parkową aleją Piłsudskiego.

Przez cały sezon i cały rok wczasowicze mogą wynająć dwa samodzielne, niezależne zamykane pokoje gościnne 3 osobowe, w pokojach TV kablowa, położone na parterze budynku. W pokojach stałe szybkie bezpłatne łącze internetowe - możliwość podłączenia laptopa itd. Do dyspozycji tych gości z tych dwóch pokoi są dwie łazienki, jedna łazienka to WC z umywalką i druga łazienka z wygodną umywalką, prysznicem i aneksem kuchennym z lodówką (kuchenka elektryczna dwupłytowa - gotowanie, naczynia, sztućce itd). Do tej drugiej łazienki (z aneksem kuchennym) zamykanej przez gości na klucz, wejście jest przez klatkę schodową. W pokoju są oczywiście czajniki elektryczne. Część gościnna budynku jest samodzielna i wydzielona, goście otrzymują klucze od bramy wejściowej do budynku, wejścia z klatki schodowej do części gościnnej oraz zamykanych pokojów i łazienki z aneksem kuchennym. Należność za pobyt rozliczamy z góry, zaraz po przyjeździe (pracujemy zawodowo dlatego nie mamy bezpośredniego kontaktu całodniowego z gośćmi).

Na miejscu dogodne, bezpłatne parkowanie auta (kontakt wzrokowy - odległość 5 m od okien pokoi). Jeśli chodzi o garaż dla autka, to informujemy, że jest możliwość po sąsiedzku pozostawienie auta nieopodal w garażu w pobliskim hotelu Nadmorski - opłata to 10,- zł za dobę - rekomendujemy właśnie tę możliwość gościom którzy chcieliby swoje auto właśnie w ten sposób zabezpieczyć. Niektórzy nasi goście korzystają z tej możliwości chcąc na 100% zabezpieczyć swoje 4 kółka na czas wypoczynku.

Tuż obok nas (20 m) znajduje się sklep Żabka, czynny przez wszystkie dni tygodnia od godz 6:00 do 23:00.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence