Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdynia: Hotel*** Hotton

ul. Św. Piotr 8, 81-347 Gdynia

tel.: 58 778 27 78


Cena za osobę: 350 zł - 990 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nowo otwarty, nowoczesny Hotel Hotton*** położony w Centrum Gdyni przy ulicy Św. Piotra 8.

Hotton hotel to nowoczesny obiekt hotelowy położony w Centrum Gdyni. Połączenie komfortu, nowoczesności i dobrej kuchni zadowoli gust każdego gościa. To idealne miejsce dla osób przybywających w interesach oraz chcących wypocząć.

Do dyspozycji Gości oddajemy 62 komfortowo wyposażone pokoje, w tym 3 apartamenty: pokoje z łazienką, telefonem, TVsat (m.in. Canal+, HBO), bezprzewodowym i bezpłatnym dostępem do Internetu, mini-barem. Dysponujemy parkingiem na 47 samochodów. Gwarantujemy wygodę i subtelny wystrój wnętrz oraz wyśmienitą kuchnię.

Hotel wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodną ofertą gastronomiczną. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwie wyjątkowe Restauracje: Bucatti Restaurant i Calipso Bar&Restaurant. Jesteśmy pasjonatami dobrej kuchni, dlatego przyrządzamy nasze potrawy w sposób zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusta naszych Gości!

Oferujemy Państwu wypoczynek w mozaikowej saunie parowej i suchej oraz jacuzzi usytuowanych na najwyższej kondygnacji Hotelu. Koniecznie skorzystajcie Państwo z usług Peroni Bowling Club. Na naszych Gości czeka wspaniała zabawa na nowoczesnym trzytorowym Bowlingu i możliwość gry w bilard.

Jesteśmy doskonale przygotowani do obsługi konferencji, spotkań biznesowych oraz organizacji wszelkich uroczystości o charakterze towarzyskim i rodzinnym. W Hotton Hotel znajdują się trzy w pełni wyposażone sale wielofunkcyjne mieszczące od 25 do 140 osób oraz sala restauracyjna na 200 osób także przystosowana do zorganizowania konferencji. Sale wyposażone są w: ekrany, plazmy, rzutniki multimedialne, flipcharty, bezprzewodowy internet.

Oferujemy obsługę gastronomiczną imprez okolicznościowych, konferencji i szkoleń. Zapewniamy kompleksowy serwis z obsługą kelnerską.

Na terenie całego hotelu bezpłatny bezprzewodowy Internet oraz sieć LAN (prędkość 10 Mb).


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence