Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Władysławowo: Apartamencik dla rodzinki

ul. Siedleckiego 1, 84-120 Władysławowo


Cena za osobę: 25 zł - 50 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Zapraszamy do Władysławowa. Nasz apartamencik (mieszkanie) znajduje się w odległości zaledwie 350m od plaży, w idealnej lokalizacji. Do głównego traktu do plaży (ulica Morska) jest 200m, w podobnych odległościach są dworce PKP i PKS oraz centrum miasta.

Budynek jest nowy, kilkuletni. Teren posesji jest ogrodzony, dzieci mogą skorzystać z piaskownicy, dodatkowo w pobliżu (20m) znajduje się plac zabaw. Nasi wczasowicze mogą ciepłe, letnie wieczory spędzić przy grillu (nie jest na wyposażeniu!).

Nasz apartamencik składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.
Mieszkanie jest dwupoziomowe, schody prowadzą z pokoju do pokoju - mieszkanie jest "otwarte". Jedyne drzwi w mieszkaniu są w łazience.

Kuchnia (I poziom) jest w pełni wyposażona, posiada naczynia, garnki, płytę ceramiczną, lodówkę. Jest nawet patelnia, bez niej niemożliwe byłoby zrobienie porannej jajecznicy ;)

W łazience (II poziom) oprócz standardowych urządzeń typu prysznic, umywalka, wc kompakt jest również pralka.

Pokój dzienny (I poziom) to tapczan (nocleg 2 osoby), 32" TV z programami telewizji kablowej, kino domowe DVD (odtwarza pliki z USB), wygodne fotele ze stolikiem na przedpołudniową kawę.

Pokój na poddaszu (II poziom) służący jako sypialnia, są tam 4 miejsca noclegowe... i łazienka.

Istnieje możliwość parkowania samochodu na ogrodzonej posesji. Nie ma problemów z zostawianiem wózków dla dzieci na parterze.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence